Nopea Halpa Luotettava


Ennen lipun ostoa OnniBus.comista löydät lisätietoa tarjonnastamme tältä aikatauluvälilehdeltä. OnniBus.comin bussit kulkevat alla olevan aikataulun mukaan.

Asiakkaidemme toiveesta olemme julkaisseet aikataulut myös pdf-muodossa. Ladataksesi aikataulun klikkaa sivun yläosassa olevaa banneria "Lataa aikataulu".

OnniBus.com tarjoaa kaupunkien välisen palvelun nopeilla ja nykyaikaisilla busseilla, joissa on ilmastointi, Wi-Fi ja muita hienoja ominaisuuksia.

Pyydämme ystävällisesti muistamaan, että bussimme pysähtyvät vain reiteille merkityillä pysäkeillä.

Aikataulumme ovat voimassa toistaiseksi.

Onni


F1 - Helsinki - Turku - voimassa 6.3.2016 asti

Liikennöintipäivät M-S
M-P
M-S
M-L
M-S
Helsinki (Kamppi) 1:30 6:40 7:40 8:40 9:40 sitten 20:40 21:40 22:40
Helsinki (Ruoholahti) 1:35 6:45 7:45 8:45 9:45 tunnin 20:45 21:45 22:45
Espoo (Otaniemi) 1:45 6:55 7:55 8:55 9:55 välein 20:55 21:55 22:55
Espoo (Lommila) 1:55 7:05 8:05 9:05 10:05 kunnes 21:05 22:05 23:05
Salo (Piihovi ramppi) 2:50 8:05 9:05 10:05 11:05 22:05 23:05 0:05
Turku (hotelli Caribia) 3:30 8:45 9:45 10:45 11:45 22:45 23:45 0:45

F1 - Turku - Helsinki - voimassa 6.3.2016 asti

Liikennöintipäivät M-P
M-L
M-S
Turku (hotelli Caribia) 5:00 6:00 7:00 8:00 sitten 12:15 13:00 sitten 21:00 22:00
Salo (Piihovi ramppi) 5:35 6:35 7:35 8:35 tunnin 12:50 13:35 tunnin 21:35 22:35
Espoo (Lommila) 6:35 7:35 8:35 9:35 välein 13:50 14:35 välein 22:35 23:35
Espoo (Otaniemi) 6:45 7:55 8:55 9:45 kunnes 14:00 14:45 kunnes 22:45 23:45
Helsinki (Ruoholahti) 6:55 8:05 9:05 9:55 14:10 14:55 22:55 23:55
Helsinki (Kamppi) 7:05 8:15 9:15 10:05 14:20 15:05 23:05 0:05


F2 - Helsinki - Forssa - Pori

Liikennöintipäivät M-L
M-S
P, L, S
Helsinki (Kamppi) 8:30 11:30 14:30 17:30 21:45
Helsinki (Ruoholahti) 8:35 11:35 14:35 17:35 21:50
Espoo (Otaniemi) 8:45 11:45 14:45 17:45 22:00
Espoo (Lommila) 8:55 11:55 14:55 17:55 22:10
Forssa (Autokeidas) 10:05 13:05 16:05 19:05 23:20
Huittinen (ABC) 10:50 13:50 16:50 19:50 0:05
Kokemäki (Peipohja) 11:10 14:10 17:10 20:10 0:25
Harjavalta (linja-autoasema) 11:25 14:25 17:25 20:25 0:40
Pori (linja-autoasema) 12:00 15:00 18:00 21:00 1:15

F2 - Pori - Forssa - Helsinki

Liikennöintipäivät M-L
M-S
P, L, S
Pori (linja-autoasema) 6:30 9:30 12:30 16:30 18:30
Harjavalta (linja-autoasema) 6:55 9:55 12:55 16:55 18:55
Kokemäki (Peipohja) 7:10 10:10 13:10 17:10 19:10
Huittinen (ABC) 7:30 10:30 13:30 17:30 19:30
Forssa (Autokeidas) 8:20 11:20 14:20 18:20 20:20
Espoo (Lommila) 9:30 12:30 15:30 19:30 21:30
Espoo (Otaniemi) 9:40 12:40 15:40 19:40 21:40
Helsinki (Ruoholahti) 9:50 12:50 15:50 19:50 21:50
Helsinki (Kamppi) 10:00 13:00 16:00 20:00 22:00


F3C - Helsinki - Tampere

Liikennöintipäivät M-P
M-S
Helsinki (Kamppi) 7:50 12:30 13:30 15:40 20:00
Helsinki (Ruskeasuo) 8:00 12:40 13:40 15:55 20:10
Vantaa (Keimola) 8:15 12:55 13:55 16:10 20:25
Lempäälä (Sääksjärvi) 9:45 14:25 15:25 17:40 21:55
Tampere (linja-autoasema) 10:00 14:40 15:40 17:50 22:10

F3C - Tampere - Helsinki

Liikennöintipäivät M-P
M-S
Tampere (linja-autoasema) 6:45 8:45 11:45 13:45 16:45 20:45
Lempäälä (Sääksjärvi) 6:55 8:55 11:55 13:55 16:55 20:55
Vantaa (Keimola) 8:30 10:30 13:30 15:30 18:30 22:30
Helsinki (Ruskeasuo) 8:45 10:45 13:45 15:45 18:45 22:45
Helsinki (Kamppi) 8:55 10:55 13:55 15:55 18:55 22:55


F3 - Helsinki - Vaasa - Helsinki

Liikennöintipäivät M-L
M-S
.
M-S
Helsinki (Kamppi) 7:20 16:20 23:00 Vaasa (Matkakeskus) 23:59 6:00 16:00
Helsinki (Ruskeasuo) 7:30 16:30 23:07 Tervajoki 0:25 6:25 16:25
Vantaa (Keimola) 7:45 16:45 23:18 Ylistaro 0:40 6:40 16:40
Lempäälä (Sääksjärvi) 9:15 18:15 0:50 Seinäjoki (Matkakeskus) 1:15 7:15 17:15
Tampere (Hervanta) 9:30 18:30 1:00 Jalasjärvi 1:50 7:50 17:50
Tampere (Kaleva) 9:50* 18:50 1:15 Parkano 2:30 8:30 18:30
Hämeenkyrö 10:25* 19:25 1:50 Ikaalinen 3:00 9:00 19:00
Ikaalinen 10:40* 19:40 2:00 Hämeenkyrö 3:10 9:10 19:10
Parkano 11:10* 20:10 2:30 Tampere (Kaleva) 4:00 10:00 20:00
Jalasjärvi 11:50* 20:50 3:10 Tampere (Hervanta) 4:15 10:15 20:15
Seinäjoki (Matkakeskus) 12:30* 21:30 3:50 Lempäälä (Sääksjärvi) 4:25 10:25 20:25
Ylistaro 12:50* 21:50 4:10 Vantaa (Keimola) 6:00 12:00 22:00
Tervajoki 13:05* 22:05 4:25 Helsinki (Ruskeasuo) 6:15 12:15 22:15
Vaasa (Matkakeskus) 13:50* 22:50 5:00 Helsinki (Kamppi) 6:25 12:25 22:25
*=M-S

F3 - Helsinki - Tampere

Liikennöintipäivät M-L
M-S
P, L
M-S
P-S
M-S
P-S
M-S
Helsinki (Kamppi) 7:20 9:20 10:00 11:20 13:00 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 21:20 23:00
Helsinki (Ruskeasuo) 7:30 9:30 10:10 11:30 13:10 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 21:30 23:07
Vantaa (Keimola) 7:45 9:45 10:25 11:45 13:25 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 21:45 23:18
Lempäälä (Sääksjärvi) 9:15 11:15 11:55 13:15 14:55 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 23:15 0:50
Tampere (Hervanta) 9:30 11:30 12:10 13:30 15:10 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30 23:30 1:00
Tampere (Kaleva) 9:45 11:45 12:25 13:45 15:25 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45 23:45 1:15
ei La

F3 - Tampere - Helsinki

Liikennöintipäivät M-S
M-L
M-S
P-S
M-S
P, S
M-S
Tampere (Kaleva) 4:00 6:00 8:00 10:00 10:45 12:00 13:00 15:15 14:00 16:00 17:00 18:00 20:00
Tampere (Hervanta) 4:15 6:15 8:15 10:15 11:00 12:15 13:15 15:30 14:15 16:15 17:15 18:15 20:15
Lempäälä (Sääksjärvi) 4:25 6:25 8:25 10:25 11:10 12:25 13:25 15:40 14:25 16:25 17:25 18:25 20:25
Vantaa (Keimola) 6:00 8:00 10:00 12:00 12:45 14:00 15:00 17:15 16:00 18:00 19:00 20:00 22:00
Helsinki (Ruskeasuo) 6:15 8:15 10:15 12:15 13:00 14:15 15:15 17:30 16:15 18:15 19:15 20:15 22:15
Helsinki (Kamppi) 6:25 8:30 10:25 12:25 13:10 14:25 15:25 17:40 16:25 18:25 19:25 20:25 22:25


F4 - Helsinki - Jyväskylä - Oulu

Liikennöintipäivät M-S
M-L
M-S
Helsinki (Kamppi) 7:00 9:30 11:30 13:30 15:45 18:00 20:15 23:59
Helsinki (Viikki) 7:15 9:45 11:45 13:45 16:00 18:15 20:30 0:10
Lahti (rautatieasema) 8:15 10:45 12:45 14:45 17:00 19:15 21:30 1:10
Hartola 9:10 11:40 13:40 15:40 17:55 20:10 22:25 2:00
Joutsa 9:25 11:55 13:55 15:55 18:10 20:35 22:40 2:15
Jyväskylä (Matkakeskus) saapuminen 10:30 13:00 15:00 17:00 19:15 21:30 23:45 3:15
Jyväskylä (Matkakeskus) lähtöaika 10:45 15:15 4:00
Äänekoski 11:20 15:50 4:35
Viitasaari (linja-autoasema) 11:55 16:25 5:10
Pihtipudas 12:20 16:50 5:35
Pyhäjärvi (ABC) 13:00 17:30 6:15
Kärsämäki 13:20 17:50 6:40
Pulkkila 13:45 18:15 7:05
Oulu (linja-autoasema) 15:00 19:30 8:15

F4 - Oulu - Rovaniemi

Liikennöintipäivät L,S
P, L, S
L, S
Oulu (linja-autoasema) 15:15 19:45 8:30
Ii (valtatie 4) 15:45 20:15 9:00
Kemi (linja-autoasema) 16:45 21:15 10:00
Rovaniemi (linja-autoasema) 18:15 22:45 11:30

F4 - Rovaniemi - Oulu

Liikennöintipäivät L, S
M, L, S
L, S
Rovaniemi (linja-autoasema) 21:15 5:45 12:45
Kemi (linja-autoasema) 22:45 7:15 14:15
Ii (valtatie 4) 23:35 8:05 15:05
Oulu (linja-autoasema) 0:15 8:45 15:45

F4 - Oulu - Jyväskylä - Helsinki

Liikennöintipäivät M-S
M-L
M-S
Oulu (linja-autoasema) 0:30 9:00 16:00
Pulkkila 1:35 10:05 17:05
Kärsämäki 2:00 10:30 17:30
Pyhäjärvi (ABC) 2:25 10:55 17:55
Pihtipudas 2:55 11:25 18:25
Viitasaari (linja-autoasema) 3:25 11:55 18:55
Äänekoski 4:05 12:35 19:35
Jyväskylä (Matkakeskus) saapuminen 4:45 13:15 20:15
Jyväskylä (Matkakeskus) lähtöaika 5:30 7:30 9:30 11:30 13:30 15:30 17:30 20:30
Joutsa 6:20 8:20 10:20 12:20 14:25 16:20 18:25 21:25
Hartola 6:35 8:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:40 21:35
Lahti (rautatieasema) 7:40 9:40 11:40 13:40 15:40 17:40 19:40 22:40
Helsinki (Viikki) 8:40 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40 20:40 23:40
Helsinki (Kamppi) 9:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00 0:00


F4-SKI - Helsinki - Jyväskylä - Oulu - Ylläs - Levi - voimassa 3.1.-9.4.2016

Liikennöintipäivät K, P, S
Helsinki (Kamppi) 22:30
Lahti (rautatieasema) 23:45
Jyväskylä (Matkakeskus) 1:55
Viitasaari (linja-autoasema) 3:45
Pyhäjärvi (ABC) 4:55
Oulu (linja-autoasema) 7:00
Kemi (linja-autoasema) 8:30
Tornio (Neste) 8:50-9:05
Ylitornio (SEO) 9:55
Pello (SEO) 10:35-11:05
Ylläsjärvi 12:20
Kylpylähotelli Levitunturi 13:10

F4-SKI - Levi - Ylläs - Oulu - Jyväskylä - Helsinki - voimassa 3.1.-9.4.2016

Liikennöintipäivät M, To, L
Kylpylähotelli Levitunturi 15:00
Ylläsjärvi 15:40
Pello (SEO) 16:55
Ylitornio (SEO) 17:35-17:50
Tornio (Neste) 18:40
Kemi (linja-autoasema) 19:00-19:30
Oulu (linja-autoasema) 21:10
Pyhäjärvi (ABC) 23:05
Viitasaari (linja-autoasema) 0:10
Jyväskylä (Matkakeskus) 2:15
Lahti (rautatieasema) 4:25
Helsinki (Kamppi) 5:45


F5-SKI - Helsinki - Mikkeli - Kuopio - Kuusamo - Ruka - voimassa 3.1.-9.4.2016

Liikennöintipäivät K, P, S
Helsinki (Kamppi) 23:30
Lahti (rautatieasema) 0:45
Mikkeli (Matkakeskus) 2:20
Juva 2:50
Varkaus (ABC) 3:30-4:15
Kuopio (linja-autoasema) 5:20
Iisalmi (linja-autoasema) 6:20
Kajaani (ABC) 7:20-7:40
Hyrynsalmi 8:25
Suomussalmi (Jalonniemi) 8:50
Kuusamo (linja-autoasema) 10:20
Ruka (Kumpare) 10:45

F5-SKI - Ruka - Kuusamo - Kuopio - Mikkeli - Helsinki - voimassa 3.1.-9.4.2016

Liikennöintipäivät M, To, L
Ruka (Kumpare) 12:15
Kuusamo (linja-autoasema) 12:45
Suomussalmi (Jalonniemi) 14:20
Hyrynsalmi 14:45
Kajaani (ABC) 15:30-15:50
Iisalmi (linja-autoasema) 16:50
Kuopio (linja-autoasema) 18:00
Varkaus (ABC) 18:55-19:40
Juva 20:10
Mikkeli (Matkakeskus) 20:45
Lahti (rautatieasema) 22:20
Helsinki (Kamppi) 23:40


F5 - Helsinki - Mikkeli - Kuopio

Liikennöintipäivät M-S
P, S
M-S
Linjatunnus (F23) (F5) (F14) (F5) (F5) (F5) (F5) (F5) (F14)
Helsinki (Kamppi) 6:00 8:30 10:30 11:30 12:30 14:30 16:30 20:00 21:00
Helsinki (Viikki) 6:10 8:45 10:45 11:45 12:45 14:45 16:45 20:15 21:15
Heinola (Kaivokatu) 7:50 10:05 12:15 13:05 14:05 16:05 18:05 21:35 22:50
Kuortti 8:15 10:30 12:40 13:30 14:30 16:30 18:30 22:00 23:15
Mikkeli (Matkakeskus) 8:55 11:20 13:25 14:20 15:20 17:20 19:20 22:50 23:59
Juva 9:35 12:00 14:05 15:00 16:00 18:00 20:00 23:30 0:35
Varkaus (Matkakeskus) 10:15 12:40 15:40 16:40 18:40 20:40 0:10
Leppävirta 13:00 16:00 17:00 19:00 21:00 0:30
Kuopio (Levänen) 13:35 16:35 17:35 19:35 21:35 1:05
Kuopio (linja-autoasema) 13:45 16:45 17:45 19:45 21:45 1:15

F5 - Kuopio - Mikkeli - Helsinki

Liikennöintipäivät M-S
P, S
Linjatunnus (F14) (F5) (F5) (F5) (F5) (F23) (F14) (F5) (F5)
Kuopio (linja-autoasema) 7:00 9:00 11:30 14:00 16:00 18:00
Kuopio (Levänen) 7:05 9:05 11:35 14:05 16:05 18:05
Leppävirta 7:30 9:30 12:00 14:30 16:30 18:30
Varkaus (Matkakeskus) 8:00 10:00 12:30 15:00 15:55 17:00 19:00
Juva 6:30 8:40 10:40 13:10 15:40 16:30 17:10 17:40 19:40
Mikkeli (Matkakeskus) 7:15 9:20 11:20 13:50 16:20 17:05 17:55 18:20 20:20
Kuortti 7:55 10:00 12:00 14:30 17:00 17:45 18:35 19:00 21:00
Heinola (Kaivokatu) 8:20 10:30 12:30 15:00 17:30 18:10 19:00 19:30 21:30
Helsinki (Viikki) 9:50 12:00 14:00 16:30 19:00 19:55 20:25 21:00 23:00
Helsinki (Kamppi) 10:10 12:15 14:15 16:45 19:15 20:10 20:45 21:15 23:15


F6 - Helsinki - Lappeenranta - Joensuu

Liikennöintipäivät M-L
M-S
To, P, S
Helsinki (Kamppi) 9:15 13:15 17:00 21:00 21:00
Helsinki (Viikki) 9:30 13:30 17:15 21:15 21:15
Elimäki 10:40 14:40 18:25 22:25 22:25
Kouvola (Veturi) 11:00 15:00 18:50 22:45 22:50
Lappeenranta (Matkakeskus) 12:15 16:15 20:10 23:59 23:59
Imatra (keskusliikenneasema) 20:40 0:30
Simpele (Teboil) 21:20 1:05
Parikkala (Särkisalmi) 21:40 1:25
Kesälahti 22:10 1:55
Kitee (Tolosenmäki) 22:30 2:15
Joensuu (linja-autoasema) 23:15 3:00

F6 - Joensuu - Lappeenranta - Helsinki

Liikennöintipäivät M, P, L
M-L
M-S
M-L
S
Joensuu (linja-autoasema) 2:00 7:30
Kitee (Tolosenmäki) 2:45 8:15
Kesälahti 3:05 8:35
Parikkala (Särkisalmi) 3:35 9:05
Simpele (Teboil) 4:00 9:30
Imatra (keskusliikenneasema) 4:35 10:05
Lappeenranta (Matkakeskus) 5:10 5:10 10:40 13:40 16:40 17:40
Kouvola (Veturi) 6:15 6:15 11:45 14:45 17:45 18:45
Elimäki 6:30 6:30 12:00 15:00 18:00 19:00
Helsinki (Viikki) 7:55 7:55 13:20 16:20 19:20 20:20
Helsinki (Kamppi) 8:15 8:15 13:40 16:40 19:40 20:40


F7 - Helsinki - Kotka

Liikennöintipäivät M-L
M-S
P, L
Helsinki (Kamppi) 10:15 12:15 15:05 17:05 20:30 22:00
Helsinki (Viikki) 10:30 12:30 15:20 17:20 20:45 22:15
Porvoo (linja-autoasema) 11:00 13:00 15:50 17:50 21:15 22:45
Kotka (Sutela) 12:00 14:00 16:50 18:50 22:15 23:45
Kotka (linja-autoasema) 12:15 14:15 17:05 19:05 22:30 0:00

F7 - Kotka - Helsinki

Liikennöintipäivät M-L
M-S
P, L, S
Kotka (linja-autoasema) 7:20 9:20 12:50 14:50 17:50 19:50
Kotka (Sutela) 7:30 9:30 13:00 15:00 18:00 20:00
Porvoo (linja-autoasema) 8:30 10:30 14:00 16:00 19:00 21:00
Helsinki (Viikki) 9:00 11:00 14:30 16:30 19:30 21:30
Helsinki (Kamppi) 9:20 11:20 14:50 16:50 19:50 21:50


F8 - Helsinki - Turku - Pori - voimassa 6.3.2016 asti

Liikennöintipäivät M-L
M-S
Helsinki (Kamppi) 5:25 10:25 14:25 16:25 19:25
Helsinki (Meilahti) 5:30 10:32 14:32 16:35 19:32
Espoo (Lommila) 5:40 10:45 14:45 16:50 19:45
Salo (Piihovi ramppi) 6:40 11:45 15:45 17:50 20:45
Turku (Aurakatu) 7:25 12:30 16:30 18:40 21:30
Turku (linja-autoasema) 7:45 12:45 16:45 18:55 21:45
Mynämäki 8:10 13:10 17:10 19:20 22:10
Laitila 8:30 13:30 17:30 19:40 22:30
Rauma (linja-autoasema) 9:05 14:05 18:05 20:15 23:05
Eurajoki 9:20 14:20 18:20 20:30 23:20
Luvia 9:35 14:35 18:35 20:45 23:35
Pori (linja-autoasema) 9:55 14:55 18:55 21:05 23:55

F8 - Pori - Turku - Helsinki - voimassa 6.3.2016 asti

Liikennöintipäivät M-L
M-S
Pori (linja-autoasema) 5:30 9:00 11:00 15:00 19:00
Luvia 5:45 9:15 11:15 15:15 19:15
Eurajoki 6:00 9:30 11:30 15:30 19:30
Rauma (linja-autoasema) 6:20 9:50 11:50 15:50 19:50
Laitila 6:45 10:15 12:15 16:15 20:15
Mynämäki 7:05 10:35 12:35 16:35 20:35
Turku (linja-autoasema) 7:40 11:20 13:20 17:20 21:20
Turku (Aurakatu) 7:50 11:30 13:30 17:30 21:30
Salo (Piihovi ramppi) 8:30 12:10 14:10 18:10 22:05
Espoo (Lommila) 9:30 13:10 15:10 19:10 23:05
Helsinki (Meilahti) 9:45 13:25 15:25 19:25 23:20
Helsinki (Kamppi) 9:55 13:35 15:35 19:35 23:30


F9 - Turku - Tampere - Jyväskylä - Kuopio

Liikennöintipäivät M-S
Turku (hotelli Caribia) 6:20 10:20 13:00 16:20
Turku (linja-autoasema) 6:30 10:30 13:10 16:30
Loimaa 7:20 11:20 14:00 17:20
Lempäälä (Sääksjärvi) 8:20 12:20 15:00 18:20
Tampere (Hervanta) 8:30 12:30 15:15 18:30
Tampere (Kaleva) 8:40 12:45 15:25 18:45
Jämsä (Shell) 9:40 13:45 16:30 19:45
Jyväskylä (Matkakeskus) saapuminen 10:30 14:35 17:20 20:35
Jyväskylä (Matkakeskus) lähtöaika 10:45 (15:05) 17:35 (21:35)
Lievestuore 11:05 (15:25) 17:55 (21:55)
Hankasalmi 11:25 (15:45) 18:15 (22:15)
Suonenjoki 11:50 (16:10) 18:40 (22:40)
Kuopio (Levänen) 12:30 (16:55) 19:20 (23:25)
Kuopio (linja-autoasema) 12:45 (17:05) 19:35 (23:35)
- vaihtoyhteyksiä linja F45 saatavilla: (vaihto) (vaihto)

F9 - Kuopio - Jyväskylä - Tampere - Turku

Liikennöintipäivät M-S
- vaihtoyhteyksiä linja F45 saatavilla: (vaihto)
Kuopio (linja-autoasema) 8:25 14:25 (18:25)
Kuopio (Levänen) 8:35 14:35 (18:35)
Suonenjoki 9:00 15:00 (19:00)
Hankasalmi 9:25 15:25 (19:20)
Lievestuore 9:50 15:50 (19:40)
Jyväskylä (Matkakeskus) saapuminen 10:20 16:20 (20:20)
Jyväskylä (Matkakeskus) lähtöaika 6:00 10:40 16:40 20:45
Jämsä (Shell) 6:45 11:25 17:25 21:30
Tampere (Kaleva) 7:50 12:30 18:30 22:35
Tampere (Hervanta) 8:00 12:40 18:40 22:45
Lempäälä (Sääksjärvi) 8:05 12:50 18:50 22:50
Loimaa 9:05 13:50 19:50 23:50
Turku (linja-autoasema) 10:00 14:45 20:45 0:45
Turku (hotelli Caribia) 10:10 14:55 20:55 0:55


F11 - Tampere - Pori

Liikennöintipäivät M-P
M-S
P, S
Tampere (linja-autoasema) 6:15 10:30 14:30 19:15
Tampere (rautatieasema) 6:17 10:32 14:32 19:17
Tampere (Keskustori) 6:20 10:35 14:35 19:20
Tampere (Pyynikintori) 6:22 10:37 14:37 19:22
Tampere (Pispalantori) 6:25 10:40 14:40 19:25
Häijää 6:50 11:05 15:05 19:50
Mouhijärvi (Uotsola) 6:54 11:09 15:09 19:54
Mouhijärvi (Tervamäki) 6:58 11:13 15:13 19:58
Vesunti 7:02 11:17 15:17 20:02
Putaja 7:06 11:21 15:21 20:06
Kiikoinen (Tervahauta) 7:10 11:25 15:25 20:10
Jylhänmaa 7:15 11:30 15:30 20:15
Kullaa (Koski) 7:25 11:40 15:40 20:25
Kaasmarkku 7:35 11:50 15:50 20:35
Pori (linja-autoasema) 7:55 12:10 16:10 20:55

F11 - Pori - Tampere

Liikennöintipäivät M-P
M-S
P, S
Pori (linja-autoasema) 8:00 12:15 16:15 21:00
Kaasmarkku 8:12 12:27 16:27 21:12
Kullaa (Koski) 8:20 12:35 16:35 21:20
Jylhänmaa 8:28 12:43 16:43 21:28
Kiikoinen (Tervahauta) 8:32 12:47 16:47 21:32
Putaja 8:36 12:51 16:51 21:36
Vesunti 8:40 12:55 16:55 21:40
Mouhijärvi (Tervamäki) 8:44 12:59 16:59 21:44
Mouhijärvi (Uotsola) 8:48 13:03 17:03 21:48
Häijää 8:52 13:07 17:07 21:52
Tampere (Pispalantori) 9:20 13:35 17:35 22:20
Tampere (Pyynikintori) 9:25 13:40 17:40 22:25
Tampere (Keskustori) 9:30 13:45 17:45 22:30
Tampere (rautatieasema) 9:35 13:50 17:50 22:35
Tampere (linja-autoasema) 9:40 13:55 17:55 22:40


F13 - Helsinki - Jyväskylä - Kokkola

Liikennöintipäivät M-S
Helsinki (Kamppi) 13:30
Helsinki (Viikki) 13:45
Lahti (rautatieasema) 14:45
Hartola 15:40
Joutsa 15:55
Jyväskylä (Matkakeskus) saapuminen 17:00
Jyväskylä (Matkakeskus) lähtöaika 17:15
Saarijärvi (Ranta-Esso) 18:15
Kyyjärvi (Paletti) 19:00
Kaustinen (Neste) 20:10
Kokkola (linja-autoasema) 21:00

F13 - Kokkola - Jyväskylä - Helsinki

Liikennöintipäivät M-S
Kokkola (linja-autoasema) 7:30
Kaustinen (Neste) 8:10
Kyyjärvi (Paletti) 9:15
Saarijärvi (Ranta-Esso) 10:00
Jyväskylä (Matkakeskus) saapuminen 11:15
Jyväskylä (Matkakeskus) lähtöaika 11:30
Joutsa 12:20
Hartola 12:35
Lahti (rautatieasema) 13:40
Helsinki (Viikki) 14:40
Helsinki (Kamppi) 15:00


F14 - Helsinki - Mikkeli - Savonlinna - voimassa 4.1.2016 alkaen

Liikennöintipäivät M-S
Helsinki (Kamppi) 10:30 21:00
Helsinki (Viikki) 10:45 21:15
Lahti (rautatieasema) 11:45 22:15
Heinola (Kaivokatu) 12:15 22:50
Kuortti 12:40 23:15
Mikkeli (Matkakeskus) 13:25 23:59
Juva 14:05 0:35
Hiismäki 14:25 0:55
Savonlinna (linja-autoasema) 15:00 1:30

F14 - Savonlinna - Mikkeli - Helsinki - voimassa 4.1.2016 alkaen

Liikennöintipäivät M-S
Savonlinna (linja-autoasema) 5:40 16:30
Hiismäki 6:05 16:55
Juva 6:30 17:10
Mikkeli (Matkakeskus) 7:15 17:55
Kuortti 7:55 18:35
Heinola (Kaivokatu) 8:20 19:00
Lahti (rautatieasema) 8:50 19:25
Helsinki (Viikki) 9:50 20:25
Helsinki (Kamppi) 10:10 20:45


F14 - Helsinki - Mikkeli - Savonlinna - voimassa 4.1.2016 alkaen

Liikennöintipäivät M-S
Helsinki (Kamppi) 10:30 21:00
Helsinki (Viikki) 10:45 21:15
Lahti (rautatieasema) 11:45 22:15
Heinola (Kaivokatu) 12:15 22:50
Kuortti 12:40 23:15
Mikkeli (Matkakeskus) 13:25 23:59
Juva 14:05 0:35
Hiismäki 14:25 0:55
Savonlinna (linja-autoasema) 15:00 1:30

F14 - Savonlinna - Mikkeli - Helsinki - voimassa 4.1.2016 alkaen

Liikennöintipäivät M-S
Savonlinna (linja-autoasema) 5:40 16:30
Hiismäki 6:05 16:55
Juva 6:30 17:10
Mikkeli (Matkakeskus) 7:15 17:55
Kuortti 7:55 18:35
Heinola (Kaivokatu) 8:20 19:00
Lahti (rautatieasema) 8:50 19:25
Helsinki (Viikki) 9:50 20:25
Helsinki (Kamppi) 10:10 20:45


F23 - Helsinki - Mikkeli - Joensuu - voimassa 4.1.2016 alkaen

Liikennöintipäivät M-S
Helsinki (Kamppi) 6:00
Helsinki (Viikki) 6:10
Lahti (rautatieasema) 7:20
Heinola (Kaivokatu) 7:50
Kuortti 8:15
Mikkeli (Matkakeskus) 8:55
Juva 9:35
Varkaus (Matkakeskus) 10:15
Valamo 10:55
Joensuu (linja-autoasema) 12:10

F23 - Joensuu - Mikkeli - Helsinki - voimassa 4.1.2016 alkaen

Liikennöintipäivät M-S
Joensuu (linja-autoasema) 14:00
Valamo 14:40
Varkaus (Matkakeskus) 15:55
Juva 16:30
Mikkeli (Matkakeskus) 17:05
Kuortti 17:45
Heinola (Kaivokatu) 18:10
Lahti (rautatieasema) 18:45
Helsinki (Viikki) 19:55
Helsinki (Kamppi) 20:10


F45 - Helsinki/Jyväskylä - Kuopio - Kajaani

Liikennöintipäivät M-S
Helsinki (Kamppi) 11:30 18:00
Helsinki (Viikki) 11:45 18:15
Lahti (rautatieasema) 12:45 19:15
Hartola 13:35 20:05
Joutsa 13:50 20:20
Jyväskylä (Matkakeskus) LINJA-AUTON VAIHTO 15:00 21:30
Jyväskylä (Matkakeskus) lähtöaika 15:05 21:35
Kuopio (Levänen) 16:50 23:20
Kuopio (linja-autoasema) 17:05 23:35
Iisalmi (linja-autoasema) 18:10 0:40
Kajaani (linja-autoasema) 19:20 1:50

F45 - Kajaani - Kuopio - Jyväskylä/Helsinki

Liikennöintipäivät M-S
Kajaani (linja-autoasema) 9:00 16:00
Iisalmi (linja-autoasema) 10:05 17:05
Kuopio (linja-autoasema) 11:15 18:25
Kuopio (Levänen) 11:20 18:30
Jyväskylä (Matkakeskus) LINJA-AUTON VAIHTO 13:20 20:20
Jyväskylä (Matkakeskus) lähtöaika 13:30 20:30
Joutsa 14:25 21:25
Hartola 14:40 21:40
Lahti (rautatieasema) 15:40 22:40
Helsinki (Viikki) 16:40 23:40
Helsinki (Kamppi) 17:00 0:00